Кам'янське. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 "БЕРІЗКА" Кам'янської міської ради

Проєкт: "SAVE THE CHILDREN INTERNATIONAL IN UKRAINE"

"Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення потреб у захисту та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні"

Наш садочок "Берізка" та батківська громада висловлює щиру вдячність

Департаменту з гуманітарних питань за надану можливість приймати участь в проєкті від ГО "Проліска" SAVE THE CHILDREN INTERNATIONAL IN UKRAINE та за чудові подарунки  для наших дітей.

отриманно волонтерської допомоги 2022-2023р.:

• лютий 2023 - набори раннього розвитку
  • грудень 2022 р. - дитяча література
  • грудень 2022 р. - товари господарського призначення
  •  листопад 2022 р.- набори для роботи з дітьми в укриттях

Набори для укриття 2022

2022 р. - товари господарського призначення

дитяча література

набори раннього розвитку

Дякуємо за допомогу

У січні-лютому 2023 року наші педагоги підвищили свою кваліфікацію та отримали масу позитивних емоцій від спілкування на семінарах, які були проведені тренерами Гуманітарної місії «ПРОЛІСКА». Дякуємо колегам за цікаву та корисну інформацію!

"Маленькі громадяни Великої країни". Вихованці закладу відзначили День Прапора та День Незалежності України

21 лютого у закладі діти і педагоги відзначали Міжнародний День Рідної мови. Відбулись цікаві заняття, читання творів рідною мовою, знайомство з новими літературними творами.

Оголошення про початок роботи «Інклюзивно-ресурсного центру «Надія» Кам’янської міської ради

З 16 січня 2019 року розпочата робота комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Надія» Кам’янської міської ради.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 0 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Директор закладу: Бурчак Світлана Георгіївна.

Місце знаходження закладу:  проспект 9 Травня, 5-а, м. Кам’янське, Дніпропетровська область, 51933.

Режим роботи понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00перерва з 12.00 до 12.45;

Режим роботи п’ятниця з 8.00 до 16.00 перерва з 12.00 до 13.00.

Номер телефону для довідок: (0569) 554081;  0971204600

Електронна пошта: [email protected]

Шановні Батьки!

Для подання заяви на комплексну оцінку дитини, ви повинні надати такі документи:

1. Документ, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законного представника;

2. Свідоцтво про народження дитини;

3. Індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

4. Форму первинної облікової документації №112/ «Історія розвитку дитини», затвердженої  МОЗ, у разі потреби – довідку від психіатра.

5. Попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки; висновок відповідних фахівців (якщо вони є).

У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває  дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:

1. Психолого-педагогічна характеристика дитина із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

2. Зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень, малюнки;

3. Документи додаткових обстежень дитини.

Діти з 16-18 років мають право надати заяву самостійно.

З повагою, адміністрація

КЗ « Інклюзивно-ресурсний центр «Надія»

Адреса КЗІРЦ «Надія»: вул. 9Травня, 5-А, будівля НВК «Гармонія»

Веселі зимові свята пройшли в ЗДО "Берізка": малята щедрували, колядували та козу водили. Отримали подарунки та веселий настрій!

Діти старшого віку прийняли участь у міських змаганнях "Веселий м'яч" (баскетбол)

У дошкільному закладі пройшов цикл весняних свят: Великдень, Зелені свята, День матері

19 грудня малята зустрічали у садку Святого Миколая з подарунками та теплими побажаннями

Улюблене свято дітей - Новий рік! У дитячому садку пройшли новорічні ранки