Кам'янське. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 "БЕРІЗКА" Кам'янської міської ради

Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ!   Доводимо  до Вашого відома, що на виконання рішення  Кам'янської міської ради від 30.09.2016 "361-10/VII "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг" з 2017 року ПОПЕРЕДНЮ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНИХ УСТАНОВ будуть здійснювати ЦЕНТРИ надання адміністративних послуг (ЦНАП) які розташовані за адресами:

проспект Василя Стуса ,10/12: понеділок, середа, п'ятниця -з 8.00 до 17.00, вівторок та четвер- з 8.00 до 20.00, субота -з 9.00 до16.00
проспект Перемоги,63: понеділок-четвер з 8.00 до17.00 п'ятниця - з 8.00 до16.00, субота - з 9.00 до 16.00
вулиця Затишна, 3:  понеділок-четвер з 8.00 до17.00 п'ятниця - з 8.00 до16.00, субота - з 9.00 до 16.00
КОНСУЛЬТАТИВНА ЛІНІЯ ЦНАП: (05692) 26150
ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ необхідно мати свідоцтво про народження дитини

У дитячому садку, в який зараховується дитина, батьки подають заяву на імя завідуючої дошкільним навчальним закладом та підписують батьківську угоду, яка має за мету визначення і регулювання відношень між дошкільним закладом і батьками дитини

Для зарахування дитини в навчальний заклад необхідні документи:

Заява батьків або осіб, які їх замінюють;
Свідоцтво про народження дитини (копія);
Медична картка про стан здоровя дитини;
При наявності пільг - документи, що їх підтверджують;
Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення

Групи комплектуються за віковими (одновіковими) ознаками. Вік дитини визначається станом на 1 вересня

Група раннього віку - від 2-х до 3-х років;
Група молодшого дошкільного віку (молодша) - від 3-х до 4-х років;
Група молодшого дошкільного віку (середня) - від 4-х до 5-ти років;
Група старшого дошкільного віку (старша) - від 5-ти до 7-ми років

З питань реєстрації Ви можете звернутись в дошкільний відділ департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради:
- понеділок - з 9.00. до 16.00.
- середа - з 9.00. до 16.00.
перерва з 12.00 до 13.00.

При собі мати копію свідоцтва про народження дитини

Прийом дітей у дитячий садок здійснюється керівником закладу

Перелік документів для зарахування дитини в дошкільний заклад:

заява батьків або осіб, які їх замінюють;
заява на згоду обробки персональних даних дитини;
копія свідоцтва про народження дитини;
медична довідка про стан здоровя дитини

Під час прийому дитини до дошкільного закладу  керівник ознайомлює батьків, або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу та іншими документами, що регламентують його діяльність.
Формування новостворених груп та переведення дітей з однієї вікової групи до іншої здійснюється наприкінці навчального року.
За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній оздоровчий період (75 днів)