Кам'янське. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 "БЕРІЗКА" Кам'янської міської ради

Конкурси

Вихователь Ковбаса Оксана Іванівна з своїми вихованцями взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості читачів журналу Джміль

ПОРТРЕТ Т. Г. ШЕВЧЕНКА  (квілінг)

ПОРОБКИ З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ

За результатами конкурсу отримані грамоти:                                            ІІ місце в номінації "Квілінг";                                                                        ІІ місце в номінації "Поробки з природного матеріалу"

Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва

Комунальний дитячий дошкільний заклад №14 розташований за адресою:

51931

Проспект Аношкіна,67

м. Дніпродзержинськ

Дніпропетровська область

Телефон 8(0569) 3-10-07

Колектив комунального дитячого дошкільного закладу №14 здійснює свою діяльність згідно з законами України  «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови в Україні», «Про охорону дитинства», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, Статутом комунального дитячого дошкільного закладу №14.

В умовах модернізації змісту дошкільної освіти України пріоритетними  завданнями дошкільного навчального закладу  є   використання особистісно-орієнтованих технологій навчання і виховання на основі використання прогресивних світових і вітчизняних концепцій, які б задовольняли запити особистості та суспільні потреби. Метою реалізації нової стратегії дошкільного навчального закладу є забезпечення оптимальних психолого-педагогічних умов для ефективного перебігу процесу саморозвитку кожного вихованця, пріоритетності охорони життя та збереження здоров’я дітей, розвиток дитячого світогляду, базових якостей особистості, досвідченості, компетентної поведінки в усіх сферах життєдіяльності.

Педагоги закладу сприймають сучасні тенденції розвитку дошкільної освіти, що передбачають орієнтацію на комплексний, інтегрований підхід до особистості дитини та створюють сприятливі умови для формування у дітей належної спрямованості, самосвідомості, позитивної самооцінки, самоповаги та шанобливого ставлення до тих, хто їх оточує, конструктивних мотивів поведінки, нахилів, потреб, характеру, пізнавальних психічних процесів тощо.

Особливу увагу педагоги звернули на результати діагностування ігрових умінь дітей. Опора на гру, як провідну діяльність дошкільняти, ігрові мотиви, значущі в цей віковий період, допомагають успішно розв’язувати основні педагогічні завдання, адже саме в спільній грі дитина навчається виокремлювати «позицію іншого», відмінну від власної, вправляється у навичках налагодження гармонійної та продуктивної взаємодії з однолітками.  Результати діагностування ігрових  умінь  дітей показали  достатній рівень їх розвитку, позитивні результати дала робота над розвитком театрально-ігрової діяльності. Тому одним із завдань діяльності педагоги обрали подальший розвиток ігрових умінь дошкільників з метою формування творчих здібностей та креативної особистості шляхом розвитку театрально-ігрової діяльності через гру-драматизацію, яка одночасно сприяє мовленнєвому розвитку дитини.